Ładowanie...

Specjalistyczny Ośrodek Stomatologiczny w Bydgoszczy.

O nas

Stomatologia Sikorska Bydgoszcz jest kontynuacją działającego od 1981 roku Prywatnego Gabinetu Stomatologii Ogólnej i Chirurgii Stomatologicznej dr Mieczysławy Przybylskiej Sikorskiej.

Nasze gabinety zostały przygotowane z wielką starannością, by zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo. Wystrój wnętrz, klimatyzowane pomieszczenia, relaksacyjna muzyka i przyjazna atmosfera pozwalają przełamać stres związany z wizytą. Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów zapewnia dezynfekcja i sterylizacja przeprowadzana w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu z zachowaniem najwyższych standardów.

Gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Przystosowane są również dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Jakość i długotrwałe efekty leczenia uzyskujemy dzięki stosowaniu nowoczesnych technik, procedur i materiałów zarówno przez lekarzy stomatologów, jak i współpracujące z nami laboratoria protetyczne.

Nasi lekarze przed rozpoczęciem leczenia wykonują badanie obejmujące całą jamę ustną wraz z układem mięśniowym, na tej podstawie omawiają i ustalają z pacjentem indywidualny plan leczenia i wstępny kosztorys. W przypadku podjęcia się leczenia w naszych gabinetach nie pobieramy opłaty za konsultację. Każdorazowo ustalamy najbardziej dogodny dla Państwa termin wizyty. Pacjentów bólowych wymagających natychmiastowej pomocy staramy się przyjmować tego samego dnia.

Mamy nadzieję, że w naszej siedzibie odnajdą Państwo przyjemność w dbaniu o zdrowie i piękny uśmiech.